O firmie

Firma OMT to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa z Leszna. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Naszą agencję reklamową tworzą młodzi lecz doświadczeni ludzie, pracujący z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji.

Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować. Już od ponad 10 lat obsługujemy naszych klientów w pełnym zakresie reklamowym. Zaczynaliśmy jako agencja reklamowa, ale z czasem poprzez inwestycje w ludzi i sprzęt staliśmy się producentem reklam. Dokładamy wszelkich starań, aby wytworzyć wśród naszych klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą można na nas liczyć. Naszym rynkiem jest cała Polska oraz kraje ościenne.

Obszary reklamy, w których się poruszamy to wszelkiego rodzaju projekty graficzne, reklamy wizualne; kasetony, litery przestrzenne, świetlne i styrodurowe, szyldy reklamowe, kasetony dibondowe, tablice reklamowe, banery, siatki, gadżety. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, które stale doposażamy oraz wyspecjalizowany zespół montażowy. Od niedawna posiadamy ploter wielkoformatowy o maksymalnej szerokości zadruku 320cm. Drukujemy bezpośrednio z pliku na materiałach banerowych, siatkach (mesh), foliach winylowych, foliach okiennych One Way Vision (dziurkowanych), papierach billboardowych, prezentacyjnych i fotograficznych. Oferujemy również usługi wykończeniowe: zgrzewanie, wzmacnianie, docinanie, oczkowanie, wyklejanie.